Smycz flexi – czy warto na nią postawić?

2020-09-04

Wiele osób mając pieska rozważa zakup smyczy flexi. Zapoznajmy się z zaletami smyczy automatycznych, a z pewnością przekonamy się do jej zakupu.


Jakie są zalety smyczy flexi?

Zalety smyczy flexi nasuwają się same w sobie. Na pewno smycz flexi https://www.dogcessories.pl/smycze pozwala psu na dużo większą swobodę. Daje mu w zasadzie namiastkę wolności. Pozwala zdecydowanie na o wiele więcej ruchu, który nasze psiaki wręcz uwielbiają, a jednocześnie cały czas mamy pełną kontrolę nad naszymi milusińskimi. To wszystko ma spore znaczenie szczególnie, gdy mieszkamy w mieście raczej pieska nie możemy puszczać luzem. W takich właśnie sytuacjach sprawdzi się świetnie długa smycz z linki bądź też z taśmy. Jednak człowiek jest leniwy z natury i przepada wręcz za smyczą flexi.


Zalety smyczy tej możemy wymienić w trzech punktach: bezpieczeństwo psa, automatyczne zwijanie, większe poczucie swobody dla psa czy też więcej ruchu oraz możliwości eksplorowania terenu. Na pewno do smyczy tej się przekonamy i nie będziemy chcieli słyszeć o żadnych innych rodzajach smyczy.